Recenze

Nechal jsem si ušít košile na míru... Kamarád si nechal udělat oblek na míru(svatební) a musíme říct že Maximální spokojenost!!!Doporučuji všem! ABI moc děkuji za vše!

- Michal Gulasi

 

Super pánské krejčovství. Mám dva obleky na míru, všechno hraje a sedí jak má. Špičková kvalita a hlavně potom následný servis funguje ;)

- Rosťa Ondračka

 

 

V době, když jsem scháněl oblek na svatbu, mi otec doporučil pana Abi Totre, který by mi ušil oblek na míru. Výsledkem bylo hotové umělecké dílo, propracované do každého detailu. Pan Abi Totre má úžasný smysl pro detail, což je pro mě důležité. Také oceňuji jeho vstřícný přístup k zákazníkovi. Ještě jednou děkuji za oblek, který na svatbě doslova zářil.

- Michael Filsák

 

 

Skvělé služby, ať už to bylo upravení kalhot a košil na míru. Skvělý přístup, rychlost, kvalita,cena a cit pro design.

- Petr Mistečan

 

Všem doporučuji krejcovství Abi Totre! Nechala jsem si ušít sako a kabát a jsem více než spokojena. Perfektní servis, rychlost, velký výběr kvalitních látek a rada od opravdoveho profi Abi. Naprosto luxusní salon! 

- Alexandr Furs

 

Celá naše rodina využívá služeb Abiho krejčovství již několik let k naprosté spokojenosti, více není potřeba dodávat!!!

- Michal Kasalik

 

Původně jsem chtěl jen sportovní sako na každodenní chození, ale jako většina ostatních jsem si v běžné konfekci nebyl schopný vybrat, nic mi nesedělo. Tak jsem si od kamaráda nechal poradit a zašel k Abimu. Atmosféra salonu a přístup pana Abiho je tak nakažlivý, že jsem si sako i přes ne zcela malou cenu nechal ušít. Moje nadšení z prvního kousku bylo nakonec tak velké, že hned přibyly i kalhoty, košile, manžetové knoflíčky a boty a premiová kvalita se za ty peníze opravdu vyplatí. Se vším absolutní spokojenost, vyjadřovat se lze pouze v superlativech.

- Jaromír Josiek

 

Navštěvuji salon 10 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Profesionální vystupování, ochota, v Ostravě nevídáno! Doporučuji všem

- Kateřina Uhrová

 

Abi Totre je profesionalni krejčovství s vlastni osobností. Vzdy si připadám jako aristokrat, kdyz si nechám něco u Abiho ušít. Pokud si chcete pořídit luxusni kousek do svého šatníku, pak musíte jít jedině sem. Abi si vás získá, rozmazlí a obleče tak, že vám budou lidé závidět. Všem doporučuji. Už nebudete chtít jinam. 

- Patrik Čecháček

 

Každý den chodím a jezdím kolem tohoto obchodu, ale až včera jsem tam na doporučení vstoupil okolo 13:00, pan Abi je velice milý a usměvavý člověk, v pár minutách mě poměřil a dneska mi již volal abych si svou košili na míru vyzvedl. Exkluzivita a rychlost je u něj zaručená. Košile perfektně sedí, k tomu monogram jako originál jen pro mě. Navíc jsem neodolal ani jeho nabídce jedinečných bot které jinde neseženete. Jako dárek k nákupu zdarma kravata, no co víc si přát? Vřele doporučuji všem!!! 

- Jan Fojtík

 

Nechávali jsme si s otcem šít obleky a košile na míru, byli jsme nadmíru spokojení. Připadali jsme si jak Alenky v říši divů, když nám Abi začal ukazovat všechny možnosti a vychytávky které svým oblekům můžeme dát. Nemůžeme se dočkat na další spolupráci :-)

- Dejan Svirač

 

Nevěděl jsem, že oblek lze ušít v kvalitě Armaniho za cenu Abiho...navíc přijít v pondělí a v pátek excelovat na akci v jeho skvostu? U Armaniho nemyslitelné a u Abiho BEŽNÉ!!! Těším se na můj další komplet a zimní Kabát...děkuji Abi

- Adam Svijaček 

 

 

Chtěl bych poděkovat za perfektní spolupráci! :-) Už druhý oblek a musím pochválit. Velký výběr látek a senzační rychlost. Doporučuji :-) 

- Milan Ondráček

 

Proč že je Giorgo Armani tak sešlý? Protože zjistil, jaký dělá Abi obleky... "Obleky jsou životním stylem," říká se...a Abi je někdo, kdo těch pár slov dokáže zhmotnit :) Mohl bych psát o tom, že mám od něj dva obleky a že jsou naprosto perfektní, že podtrhnou vaši osobnost a že za tyto obleky sklidíte obdiv i kdybyste je nosili rok v kuse, den co den, což je naprostá pravda, ale raději zmíním to, jaký servis a atmosféra doprovází celý proces tvorby, předávání a následné péče - LV si za to nechává platit, Abi to dělá se samozřejmostí pramenící z lásky k řemeslu - pět hvězdiček je jestě málo :) 

- David Pavlica

 

Moc příjemný personál a nejkvalitnější služby v Ostravě, plně srovnatelné se zahraničím. Pokaždé jsem maximálně spokojená. Všem vřele doporučuji. 

- Margita Malá

 

U Abiho jsem si nechával šít oblek poprvé. Když jsem vstoupil, nečekala mě jen milá usměvavá slečna, ale opravdu úžasný člověk. Hned, jak se na mě pan Abi usmál a promluvil, bylo mi jasné, že chci oblek od něj a ne odjinud. Má

v sobě totiž něco, co nikde jinde nenajdete. Abi totiž nedělá svou práci pro peníze, on svou práci miluje a dává do ní všechno! Nesnaží se získat si zákazníka, ale přítele! S oblekem jsem naprosto spokojený, obzvláště oceňuji cit pro detaily, výběr materiálů, dobu šití a zase a znovu Abiho přístup.

- Martin Janoch

 

Na doporučení jsem si nechal ušít oblek v salonu Abi Totre Paris. Profesionální přístup, pečlivost, rychlost a naprostá kvalita.Tím by jsem popsal přístup salonu.

- Lukáš Davidík

 

Pan Abi je vpravdě virtuózem svého oboru. Jeho zlaté ruce a precizní cit pro eleganci si jej předchází, a tak když jsem

si u něj nechal šít oblek, nezůstalo jen u toho. Došlo i na košili a zimní kabát. Již při první zkoušce obleku jsem se cítil doslova jako znovuzrozený, všechno zkrátka sedělo tak, jak mělo. Spolu s lidsky citlivým a profesionálním přístupem, nepřeberným množstvím látek a brilantních doplňků a v neposlední řadě rychlostí zhotovení si právem zaslouží být nazýván mistrem krejčím.

- Jan Joklík

 

 

Absolutně profesionální přístup! Rychlost a kvalita vždy na jedničku. Zákazník se cítí úplně skvěle, jelikož je Abi opravdu velmi pozorný a jde vidět, že má módu opravdu v malíčku. Těším se na další setkání!

- Ondřej Hanák

 

 

Úžasné krejčovství v Ostravě! Ani legrace a kreativita nám nechyběla.

- Kateřina Janišová

 

 

Prošel jsem spoustu prodejen obleků, ale nikde se mi nepodařilo najít oblek, který by mi seděl. Dostal jsem doporučení, abych zavítal k Abi Totre a byl jsem velmi příjemně překvapen. Velice příjemné prostředí, ve kterém mi ve všem poradili. Bylo jasno, nechám si ušít oblek na míru. Do 3 dnů byl oblek na světě a mužů se pochlubit - je opravdu luxusní. Velmi tedy chválím hlavně za rychlost a preciznost. Určitě všem doporučuji. Děkuji za skvělý servis a krásný oblek. 

- Roman Guziur

 

 

Dnes s módní ikonou Abi Totre! Super práce na míru pro mne. Miluji výborné věci a ještě když člověk má

charakter. Vždy sem chodím rád už léta a budu. A miluji ty jeho bonbonky na stole

- Jiří Žumar

 

 

Děkuji  Abi Totre za krásně ušíté košile...jsem nad míru spokojen: cena,kvalita...ty se budou nosit samy !!!

- Jiří Čabala

 

 

Trvalo nám dlouho sehnat dokonalý oblek pro mého muže, v konfekci nebyla šance a tak se můj muž rozhodl oblek nechat ušít. A bylo to to nejlepší rozhodnutí! Děkujeme!

- Zuzana Konečná

 

 

Chtěl bych poděkovat Abi Totre za krásnou košili na míru. Kvalita a rychlost předčila mé očekávání . Abi je profesionál ve svém oboru. Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.

- Rene Ničman

 

 

Doporučení od spoluhráčů HC Vitkovice, teď už je Abi Totre jasná volba. Momentálně vlastním 2 košile a oblek a určitě zde nejsem naposledy. Vstřícný a profesionální přístup a kvalitní obleky i košile na míru!

- Patrik Bartošák

 

 

Tímto bych chtěl poděkovat panu Abi Totre a celému jeho týmu za krásně zpracovanou košili s monogramem. Vyzdvihuji rychlost ušití (2 dny), kvalitu látky, ale především profesionální přístup v průběhu celého procesu. Doporučuji s pěti hvězdičkami a přeji hodně štěstí!

- Djorkaeff Yuriy

 

 

Krejčovství Abi Totre Paris mi splnilo sen o krásném obleku s vestou na míru.
Výsledek předčil mé představy a nechal jsem si tak ke krásnému obleku udělat i košili která vypadá také úžasně.
Velmi profesionální a zároveň přátelský přístup. Byla radost vybírat z opravdu velkého množství druhů a vzorů látek. Právě při tomto výběru člověk ocení zkušenosti a cit pro detail které pan Abi má a ví jak poradit. Příjemně mne překvapilo i velmi rychlé zpracování zakázky.

- Robin Kubiczek

 

 

Nechal jsem si ušít oblek a košile na míru. Jsem maximálně spokojený. Doporučuji všem

- Marian Čajan

 

 

Dobrý den.Nechala jsem si ušít dámský smoking na míru, který měl velký úspěch skvělá práce a preciznost. Úžasná péče a servis. Děkuji Abi

- Aneta Vignerová

 

 

Prošel jsem spoustu prodejen obleků, ale nikde se mi nepodařilo najít oblek, který by mi seděl. Dostal jsem doporučení, abych zavítal k Abi Totre a byl jsem velmi příjemně překvapen. Velice příjemné prostředí, ve kterém mi ve všem poradili. Bylo jasno, nechám si ušít oblek na míru. Do 3 dnů byl oblek na světě a mužů se pochlubit - je opravdu luxusní. Velmi tedy chválím hlavně za rychlost a preciznost. Určitě všem doporučuji. Děkuji za skvělý servis a krásný oblek.

- Roman Guziur

 

 

Osobní přístup skvělý, perfetkní domluva. Oblek na míru, košile na míru. Vše sedí parádně a skvěle vypadá. Komplikace nebylo ani to, ze jsem z Brna.

- Jakub Taufer

 

 

Pokud chcete nádherný oblek,kabát,košili nebo překrásné doplňky tak vám všem upřímně doporučuji navštívit salon,který vlastní nejlepší krejčí co znám.V tomto salonu budete maximálně spokojení.Všechno oblečení z tohoto salonu dokonale padne každému zákazníkovi.Klobouk dolů pane Abby

- Jaruška Šestáková

 

 

Jak shrnout dosavadní zkušenost? Jedině jako naprostá spokojenost jak s profesionálním a osobním přístupem, tak s i výsledkem. Oblek na míru byl do týdne hotov, a to s jedinou zkouškou!

- Lukáš Vitásek

 

 

Abi je příjemný a skvěle se s ním spolupracuje. Oblek na míru padne skvěle a do dvou týdnů byl hotov. Doporučuji zajít s k Abimu na kafe a podívat se na krásné látky, určitě si vyberete!

- Franta Koubek

 

 

Krejčovství Abi Totre Paris je velký příběh pro každého zákazníka. Začíná už v okamžiku, kdy otevřete dveře. Věnuje se Vám přímo majitel, který je velmi zkušený a hlídá každý detail. Je vidět, že toto krejčovství už ušilo tisíce obleků a má v tom opravdu praxi. Vždy jsem měl pocit, že si váží mé důvěry. Jsem velmi náročný zákazník, ale zde jsem byl nadmíru spokojený. Mohu jen doporučit! Příběh končí tak, že když opouštíte se svým novým oblekem krejčovství, tak máte radost nejen z nového obleku, ale i z toho, ze ještě existuje poctivá ruční práce a féroví lidé. Opravdu zážitek.

- Petr Pěcha

 

 

Rád bych vám poděkoval za skvěle odvedenou práci! Měl jsem můj nový oblek z vašeho krejčovství na několika akcích a odezva byla velmi pozitivní.

- Justin Nguyen

 

 

S Abim se znám 25 let a teprve teď jsem využil služeb jeho krejčovství. Mám nový oblek i košili na míru a poznal jsem

co znamená když se řekne " Profesionál " jsem nadmíru spokojen a určitě jsem služeb krejčovství Abi Totre nevyužil naposledy. Moc děkuji

- Rostislav Hadaš

 

 

Salon Abi Totre velmi velká spokojenost se službami. Košile na míru, velká kvalita vřele dopručuji.

- Radan Kasll

 

 

Naprostá spokojenost. Obleky na míru si šiji již nějakou dobu, ale pouze od Abiho mám rovnou 4 a již to jinde nemusím řešit (nejstarší má 3 roky a pořád jako nová). Vždy osobní přístup, úpravy až k dokonalosti dle osobních představ. Prostě servis se vším všudy. Jako bonus můžu zmínit také perfektní servis, co se týče úprav všech možných oděvů. Díky Abi!

- Josef Benetka

 

 

První kdo u nás navštívil salón Abi Totre byl taťka, který jsi zde nechal ušít oblek s košilí. Nemohl jsi oblek vynachválit a tak si k obleku pořídil kabát. Dalším kdo podlehl byl brácha, ten má od Abiho kalhoty. Nakonec ani já jsem neodolal a nechal jsem si ušít svou první košili na míru. Už teď vím, že to nebyla poslední košile a v brzké době se do Abi Totre zase vrátím, tentokrát pro oblek. Děkuju Abimu a celému týmu za jejich skvělý přístup a perfektně odvedenou práci.

- Martin Pavliňák

 

 

Doporučuji využít služeb salonu Abi Totre na každou příležitost nejen společenskou. Z vlastní zkušenosti vím, ze budete vždy naprosto spokojeni. Přístup pana Abiho by měl být příkladem všem obchodníkům a já jsem byl vždy nadšený. Za mě maximální spokojenost a pana Abiho si vážím.

Jakub Konečný

 

 

Děkuji Vám Abi, že jste mi splnil můj malý sen mít dokonale padnoucí oblek. S mou postavou jsem v normálním obchodě neměl šanci...je to úžasný pocit mít na sobě něco, co je ušité přímo na míru a cítit se v tom skvěle! Asi rok jsem sbíral odvahu nechat si ušít oblek na míru...počáteční obavy z toho, aby to bylo podle mých představ hned po první návštěvě a následné první zkoušce úplně zmizely. Profesionální osobní přístup a kvalita, kterou Vám v krejčovství Abi Totre nabídnou se jen tak nevidí. Díky moc za vše a už teď se těším až do Abi Totre znovu zavítám.

- Marian Hruška

 

Na základě pozvání a doporučení jsem si konečně nechal udělat oblek na míru. Velmi mě potěšil profesionální přístup Abiho,perfektní výběr látek, skvěle vybraný střih,stejně jako úžasná volba podšívky,prostě dokonalá volba a kombinace obleku. Velmi potěšující je také rychlost dodání a celková péče a přístup. Mohu jen doporučit!

- Martin Bohoněk

 

Na základě doporučení jsme prošli skvělým procesem od výběru látek u kávy a v družném rozhovoru jsme vybrali s kamarádem dva obleky. S velkou péči o nás bylo postaráno. Děkuji Abimu a jeho kolektivu.

- Rudolf Žabenský

 

 

Chtěl bych poděkovat za přístup a vyzdvihnout kvalitu služeb .Abi Totre Děkuji za ochotu a brzy neviděnou.

- Vítězslav Bělica

 

 

Minulý týden jsem si nechal upravovat volnočasové sako. Dnes jsem si ho vyzvedl a musím zase a opět Abiho a jeho tým profesionálů pochválit. Naprosto úžasný personál a Abiho krejčovské umění je fenomenální. Ceny jsou také v pořádku. 6* z 5* 

- Michal Návrat

 

 

Včera jsem navštívil toto krejčovství s požadavkem o košili na míru . Co se jedná celkového servisu, ale i přístupu Pana majitele a jeho zaměstnanců , jsou to opravdoví profesionálové . Kvalitní materiály jsou samozdřejmostí . Košili jsem si mohl vyzvednou již další den , což mě velice mile překvapilo.  Ještě jednou děkuji za úžasnou košili a budu se těšit na další návštěvu !

- Filip Šrámek

 

 

Skvělé krejčovství... jsem velmi spokojený 

- Chozé Novakovský

 

 

Úžasná obsluha a skvělí odborníci!!!

Petr Kuś

 

 

Pan Totre je mistr ve svém oboru. Krásný obchod, rychlá a kvalitně odvedená práce. Určitě se vrátím pro košili na míru.

- Patrik Wehowsky

 

 

Abiiho znám víc než 20 let. Je to úžasný,skomný a velmi pracovitý člověk.

- Iva Zelinková

 

 

Skvělý přístup a velká ochota 

- Romana Kostelánská

 

Po cestě domů s košilí od Abi Totre jsem přemýšlela co napsat. Jedním slovem se to vyjádřit nedá. Prostě neuvěřitelné! Při první návštěvě mi vzali míry a za týden byla košile hotová. Nejen že jako neznalá jsem vůbec netušila co mám chtít, ale tak lidský přístup jsem nečekala. Dokonale mi bylo doporučeno jaký střih, látka, barva a všechny detaily jsou nejvhodnější. Připadala jsem si jako celebrita :) Při vyzvednutí jsem si košili zkusila. Drobná úprava byla do 5-ti minut a já mohla spokojeně odejít domů. Velmi vřele doporučuji a jestli budu mít v budoucnu možnost, určitě si nechám ušít na míru cokoliv znovu! Nemluvě o tom, že pan majitel je velmi empatický člověk na správném místě. Zamě 10 z 10! 

- Nina Feiková

 

 

Přišel jsem s představou o perfektně padnoucím obleku, který jsem díky výšce nemohl nikde sehnat. Abi ochotně poradil s výběrem a po první zkoušce jsem odcházel s hotovým oblekem. Po prvním nošení jsem přišel s problémem nedokonale padnoucího ramena a za pár dní byl oblek opraven. Navíc jsem si taky nechal ušít košili, která byla hned za den připravená k vyzvednutí...Určitě se tady zase brzo objevím, protože lepší krejčí v Ostravě není! 

- Honza Pešat

 

 

Maximalni spokojenost! Vse maximalne profi, rychle, dokonale.

- Anotonín Novosad

 

 

Osobní přístup, styl, preciznost...

- Robert  Nižňanský

 

 

Pan Abi je důkazem, že pokud někdo dělá své povolání s láskou a zapálením, je to vidět na výsledku. Moje první (a určitě ne poslední) košile na míru daleko předčila má očekávání. Kvalita látky, střih, detaily zpracování, přístup celého personálu - vše na vrcholné úrovni. Ještě jednou děkuji a jednoznačně doporučuji! 

- Petr Maradek

 

 

První kdo u nás navštívil salón Abi Totre byl taťka, který jsi zde nechal ušít oblek s košilí. Nemohl jsi oblek vynachválit a tak si k obleku pořídil kabát. Dalším kdo podlehl byl brácha, ten má od Abiho kalhoty. Nakonec ani já jsem neodolal a nechal jsem si ušít svou první košili na míru. Už teď vím, že to nebyla poslední košile a v brzké době se do Abi Totre zase vrátím, tentokrát pro oblek. Děkuju Abimu a celému týmu za jejich skvělý přístup a perfektně odvedenou práci.

- Martin Pavliňák

 

 

Trvalo nám dlouho sehnat dokonalý oblek pro mého muže, v konfekci nebyla šance a tak se můj muž rozhodl oblek nechat ušít. A bylo to to nejlepší rozhodnutí! Děkujeme!

- Zuzana Konečná

 

 

Chtěl bych poděkovat Abi Totre za krásnou košili na míru. Kvalita a rychlost předčila mé očekávání . Abi je profesionál ve svém oboru. Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit .

- Rene Ničman

 

 

Musím se podělit o zkušenost s timto krejčovstvim.
Hned po vstupu do místa, které z venčí působí vcelku nenápadným dojmem to na mne dýchlo moc přívětivě. Nervozita z nového prostoru rychle ustoupila a cítil jsem klid a rázem jsem měl pocit, že tady mají zájem aby mi bylo fajn. Po přivítáni s příjemným obsluhujícím a výměnou úsměvů jsme plynule přešli k mým požadavkům. V mém případě šlo o košili. Okamžitě bylo odhaleno, že jsem absolutní amatér a přístup ke mne byl přizpůsoben. Po vybrání látky mi byly vzány míry a s pomoci obrázků na tabletu mi byla nabídnuta široká paleta možnosti jak by moje košile ve finále měla vypadat. Vše bylo absolutně intuitivní a pro mne až překvapivě snadné. Vše jsem společně zvládli a po obdržení informace, že si pro košili mohu dojít za dva dny jsme se svou přítelkyní odcházeli. Venku jsme se na sebe usmáli a řekli si že todle jsme ještě nikdy nezažili. Po dvou dnech byla košile hotová a můj pocit z prvního nasazení byl neskutečný. Vše sedělo přesně tak jak má a při prvním pohledu na sebe do zrcadla jsem pronesl "Uáu, tak ta je luxusni,, 
Chtel bych moc poděkovat za snahu za přístup a za krásně odvedenou práci. Vážím si takových lidi a služeb které dokáží nabídnout. Jsem váš velký fanoušek a budu vaší práci a budoucí vývoj se zájmem sledovat.

- Adam Arabáš

 

Doporučení od spoluhráče HC Vítkovice, teď už je Abi Totre jasná volba. Momentálně vlastním 2 košile a oblek a určite zde nejsem naposledy. Vstřícný a profesionální přístup a kvalitní obleky i košile na míru!

- Patrik Bartosak

 

 

V době, kdy jsem scháněl oblek na svatbu, mi otec doporučil pana Abi Totre, který by mi ušil oblek na míru. Výsledkem bylo hotové umělecké dílo, propracované do každého detailu. Pan Abi Totre má úžasný smysl pro detail, což je pro mě důležité. Také oceňuji jeho vstřícný přístup k zákazníkovi. Ještě jednou děkuji za oblek, který na svatbě doslova zářil.

- Michael Filsák

 

 

Precizní, dokonalé, slušivé .No1  !!!!!

- Petr Josefčuk

 

 

Tímto bych chtěl poděkovat panu Abi Totre a celému jeho týmu za krásně zpracovanou košili s monogramem. Vyzdvihuji rychlost ušití (2 dny), kvalitu látky, ale především profesionální přístup v průběhu celého procesu. Doporučuji s pěti hvězdičkami a přeji hodně štěstí!

- Djorkaeff Youri

 

 

Výborný a rychlý přístup, přívětivý personál, košile ušita do 3 dnů a padla hned na první zkoušce. Velmi kvalitní zpracování a hlavně v detailech. Vřele doporučuji.

- Lukáš Smyček

 

 

Absolutně profesionální přístup! Rychlost a kvalita vždy na jedničku. Zákazník se cítí úplně skvěle, jelikož je Abi opravdu velmi pozorný a jde vidět, že má módu opravdu v maličku. Tesim se na další setkání!

- Ondřej Hanák

 

 

Skvělá spolupráce!!!

-Petr Mück

 

 

Krejčovství Abi Totre Paris mi splnilo sen o krásném obleku s vestou na míru.
Výsledek předčil mé představy a nechal jsme si tak ke krásnému obleku udělat i košili která vypadá také úžasně.
Velmi profesionální a zároveň přátelský přístup. Byla radost vybírat z opravdu velkého množství druhů a vzorů látek. Právě při tomto výběru člověk ocení zkušenosti a cit pro detail které pan Abi má a ví jak poradit. 
Příjemně mne překvapilo i velmi rychlé zpracování zakázky.

- Robin Kubiczek

 

 

Již dlouhou dobu jsem si chtěl nechat usit oblek na míru, jelikož nejsem příliš konfekční typ. Rozhodl jsem zajít do krejcovstvi Abi Totre na nádražní. Již při první návštěvě jsem byl překvapen velmi profesionalnim přístupem. Pomohli mi vybrat nejlepší variantu a kvalitu. Nechal jsem si usit i košili. Výsledek je famózní !!! Do detailu propracovaný každý detail a prvotřídní kvalita !

- Michal Novák

 

 

Chtěl bych poděkovat Abi Totre za perfektní a profesionální úpravu saka. Určitě můžu doporučit! Po několika příležitostech všichni chválí, že mi perfektně sedne a mají pravdu... vždyť je upravovaly kvalitní ruce. Ješte jednou díky Abi 

Martin Smith

 

 

Děkuji Vám Abi, že jste mi splnil můj malý sen mít dokonale padnoucí oblek. S mou postavou jsem v normálním obchodě neměl šanci...je to úžasný pocit mít na sobě něco, co je ušité přímo na míru a cítit se v tom skvěle! Asi rok jsem sbíral odvahu nechat si ušít oblek na míru...počáteční obavy z toho, aby to bylo podle mých představ hned po první návštěvě a následné první zkoušce úplně zmizely. Profesionální osobní přístup a kvalita, kterou Vám v krejčovství Abi Totre nabídnou se jen tak nevidí. Díky moc za vše a už teď se těším až do Abi Totre znovu zavítám.

- Marian Hruška 

 

 

Kolem krejčovství Abi Totre Paris jsem chodil již během studia na střední školy a vždy jsem jen koukal do výlohy na krásné obleky, které byly vystaveny ale trvalo pár let než jsem vstoupil dovnitř. Toho teď lituji, protože uvnitř nečekají jen úžasné obleky ale hlavně pan Totre. Více než rok jsem koukal po obleku na míru. Až zde jsem nabyl přesvědčení, že oblek opravdu chci. Pan Totre nenabízí jen skvělý servis pro zákazníka, on Vás vtáhne do úžasného světa látek, střihů, nenahraditelné ruční práce a detailů, kterých by si netrénované oko ani nevšimlo. To vše jen umocnilo pocit, když jsem si poprvé oblékl skvěle sedící a vypasovaný oblek přesně podlé mých představ. Chtěl bych moc poděkovat a hlavně doporučit toto skvělé krejčovství, kde jsem určitě nebyl naposledy.

- Ondra Kupka

 

 

Na základě pozvání a doporučení jsem si konečně nechal udělat oblek na míru. Velmi mě potěšil profesionální přístup Abiho,perfektní výběr látek, skvěle vybraný střih,stejně jako úžasná volba podšívky,prostě dokonalá volba a kombinace obleku. Velmi potěšující je také rychlost dodání a celková péče a přístup. Mohu jen doporučit!

- Martin Bohoněk

 

Na základě doporučení jsme prošli skvělým procesem od výběru látek u kávy a v družném rozhovoru jsme vybrali s kamarádem dva obleky. S velkou péči o nás bylo postaráno. Děkuji Abimu a jeho kolektivu

Rudolf Žabenský

 

Skvělá práce, prostředí úžasné. Velmi na úrovni.

Klara Hejdukova

 

Chtěl bych poděkovat Abimu a jeho týmu za perfektní práci. Jsem nadšený z finálního produktu, který byl hotov cca za týden. Určitě všem vřele doporučuji a to i díky skvělému přístupu Abiho. Vše na nejvyšší úrovni.

- Lukáš Petřík

 

Nechal jsem si zde již dříve ušít oblek a nedávno i nové sako. Velmi kvalitně a rychle provedená práce, včetně profesionálního přístupu, mohu všem jen doporučit!

- Martin Jonšta

 

 

Nechal jsem si zde ušít oblek a košile na míru. Jsem maximálně spokojený . Všem vřele doporučuji.

- Marian Čajan

 

Jsem vvelice spokojena se službami a mohu jen doporučit...Mým požadavkům je zde vyhověno na 100% 

Martina Köhler

 

 

Perfektní osobní přístup, ve všem poradí a hotový oblek skvěle padne. Rozhodně doporučuji.

- Jakub Skrzeczek

 

 

Osobní přístup skvělý, perfektní domluva. Oblek na míru, košile na míru.  Vše sedí parádně a skvěle vypadá. Komplikací nebylo ani to, že jsem z Brna.

- Jakub Taufer

 

 

Vřele doporučuji. Nejlepší krejčí v České republice, precizní zpracování, perfektní kvalita, velký výběr a výborný osobní přístup.

- Ahmed Ibrahim

 

 

Mne osobně zkrátka konfekce nepadne. Mám širší ramena a úzký pas. To znamená že vždy to někde bylo volné a nebo se někde napínalo. Oblek MTM ovšem sedí mnohem lépe. Kvalitní zpracování a velký výběr látek. Každý by měl mít alespoň jeden pořádný oblek. U mne to zde rozhodně jedním oblekem nekončí a budou následovat další.

- David Chodúr

 

 

Počítal jsem s nadstandardním servisem, přesto jsem byl mile překvapen. Rychlost a kvalita zpracování je samozřejmostí. Stejně tak individuální péče o zákazníka, který je, stejně jako já, v podobném podniku nováčkem a potřebuje poradit. Po první zkušenosti nezůstalo pouze u jedné objednávky. Rozhodně doporučuji.

- Jirka Sikora

 

 

Dobrý den. Nechal jsem si zde opravit kalhoty k mému obleku. Oprava byla provedena během jednoho dne a hned další den byly kalhoty připraveny k vyzvednutí za velice příjemnou cenu. Personál byl sympatický, přátelský, sebevědomý, ale hlavně profesionální a když jsem si zkoušel oblek tak dokázal velice dobře poradit. Atmosféra obchodu působí velice a příjemně a útulně a výběr byl rozmanitý a elegantní a věřím, že si zde každý najde to, po čem touží. Za mě naprostá spokojenost a těším se na další návštěvu. Jestě jednou moc děkuji. 

- Matěj Podsedník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2016 Abi Totre · Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo Inove Group

Objednávka se zpracovává
Produkt byl přidán do košíku